Rekrutacja

Zajmiemy się znalezieniem odpowiedniego pracownika do Twojej firmy. My szukamy kandydatów, przeprowadzamy z nimi rozmowy, weryfikujemy ich umiejętności i kompetencje. Na koniec przedstawiamy Ci określoną liczbę kandydatów, z których Ty wybierasz przyszłego pracownika.

Dlaczego warto?
  • uważnie przeanalizujemy twoje potrzeby rekrutacyjne
  • udzielamy gwarancji na prowadzony proces (każdy z pracowników którego dla Ciebie znajdziemy, musi przejść okres próbny)

Jak to się odbywa?

Przygotujemy dla Ciebie ofertę

Na podstawie wymagań jakie masz wobec przyszłego pracownika, oraz biorąc pod uwagę stanowisko i liczbę pracowników których chcesz zatrunić przygotujemy ofertę.

Przeprowadzimy rekrutację

Od razu po podpisaniu umowy zaczynamy proces rekrutacji. Działamy wielotorowo - publikujemy ogłoszenia w odpowiednich portalach, korzystamy z naszych rekruterów w kraju i za granicą oraz analizujemy nasze bazy kandydatów,

Raportujemy na bieżąo

W trakcie trwania rekrutacji, na bieżąco informujemy Cię o statusie całego procesu. Wszystko po to, abyś miał pewność, że panujemy nad sytuacją.

Przedstawiamy kandydatów

W efekcie przeprowadzonych spotkań wyłaniamy ustaloną liczbę kandydatów i przedstawiamy ich Tobie.

Zamykamy proces

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszych kandydatów, podpisujesz z nimi umowy. Masz już nowych pracowników a my możemy zamknąć proces rekrutacji.

Zainteresowała Cię nasza oferta?